Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Potwierdź zapoznanie się i akceptację warunków Polityki Prywatności.AKCEPTUJĘ

AMO DESIGNER

mgr inż. arch. Michał Skerda

Ukończyłem studia architektoniczne na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Już w czasie studiów rozpocząłem pracę w studiu architektury wnętrz, gdzie zdobywałem pierwsze doświadczenia w branży. 

Po jakimś czasie spróbowałem swoich sił, wypływając na szerokie wody zawodowej kariery, współpracując jako freelancer z pracowniami projektowymi w całej Polsce.

Prowadzę photobloga na Instagramie pod nazwą #ArchitekturaMoimOkiem, na którym pojawiają się posty o różnych miejscach i moich przemyśleniach mniej lub bardziej związanych z architekturą. 

Wszystkie te doświadczenia doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem. Do stania się AMO DESIGNEREM...

Działam głównie w Trójmieście oraz Olsztynie, jednak dzięki wypracowanym procedurom współpracy zdalnej prowadzę projekty w całej Polsce.  

Jak wygląda współpraca z AMO?

Od początku do końca kontaktuję się z Tobą osobiście. Dzięki temu nie zdarzy się sytuacja, w której jakieś ustalenia nie zostaną przekazane we właściwe miejsce.

Zawsze podpisuję umowę i wystawiam faktury. Współpracujemy na jasno określonych i zaakceptowanych przez obie strony zasadach, które klarownie opisuje umowa.

Otrzymasz harmonogram projektu, który będzie aktualizowany po każdym etapie i po każdej umówionej zmianie. W ten sposób zawsze wiesz kiedy otrzymasz kolejną porcję projektu, do kiedy powinieneś dosłać mi potrzebne materiały, przesłać uwagi czy opłacić fakturę.

W przypadku projektów wnętrz oraz koncepcyjnych projektów architektonicznych, na początku współpracy otrzymasz ankietę do wypełnienia. Pozwoli to szybko przybliżyć mi Twoją sytuację, potrzeby i upodobania.

Pierwszego dnia współpracy otrzymasz dostęp do wirtualnego dysku, na którym będę umieszczał dla Ciebie każdy wykonany etap projektu. To będzie Twoje miejsce, w którym wygodnie i w dowolnym czasie zapoznasz się z moimi propozycjami.

Spotkania możemy odbywać na żywo, przez Internet bądź telefonicznie. Jednak wszelkie ważne informacje i podsumowania z naszych spotkań oraz rozmów zawsze otrzymasz drogą mailową, przez co w razie potrzeby zawsze możesz do nich wrócić.

Opinie

Monika i Jakub

Polecamy współpracę z Michałem. Wykonał piękny projekt idealnie wpasowujący się w nasze potrzeby i oczekiwania. Przedstawione rozwiązania są spersonalizowane i oryginalne. Dodatkowo współpraca przebiega terminowo i w miłej atmosferze. Przy okazji kolejnych projektów wrócimy na pewno do AMO!

 

Krzysztof

Profesjonalizm Pana Michała widać od samego początku. Widać, że zna się na swojej pracy i tłumaczy oraz wyjaśnia wszystko z ogromną pasją. Fachowa obsługa w każdym calu. Dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam z usług w przyszłości.

 

 

Jakub

Wzorowa współpraca, doskonały kontakt i pełen profesjonalizm! Projekt Pana Michała nie tyle urzeczywistnił moje marzenia, co przerósł oczekiwania. Z czystym sercem polecam każdemu!

 

 

 

Obserwuj AMO! 

Obserwuj AMO! 

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

Przydatne linki:

Projekty

Oferta

Jak wygląda współpraca z AMO

Wycena - Wnętrza

Wycena - Wizualizacje 3D

Polityka prywatności i cookies

727 940 004

studio@amodesigner.com

Napisz lub zadzwoń:

Obsługuję projekty w całej Polsce!

Trójmiasto, Olsztyn

Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola!

© AMO DESIGNER 2022 | Michał Skerda